Nasi Dobroczyńcy:

  1. Pani mgr farm. Bogumiła Chodkiewicz - Apteka - podarowała leki dla pielgrzymkowej służby medycznej.
  2. Bogusław Dębosz z AZA Łomża - udostępnia miejsce na serwerze w swojej firmie - na której założona jest strona WWW pielgrzymki (ta strona)
  3. Zdzisław Sutkowski z TSS - Sutkowski - wykonał pieczątkę pielgrzymkową.
  4. Pan Wiesław Gregorek - poczęstował nas bułkami na postoju w Szkole Podstawowej w Laskowcu.
  5. Ksiądz Piotr Mazurek - Kierownik Łomżyńskiej Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy  - użyczył nagłośnienia pielgrzymkowego.
  6. Pan doktor Marek Zdrodowski - za opiekę medyczną nad pielgrzymami.
  7. Pan doktor Stanisław Jasiński - za opiekę medyczną nad pielgrzymami.
  8. Pani doktor Janina Kulesza - za opiekę medyczną nad pielgrzymami.
  9. Pan Andrzej Bączyk - za obsługę bagażową pielgrzymów.
  10. Pan Jan Polakowski - za obsługę bagażową pielgrzymów.
  11. Pan Marek Rzodkiewicz - za obsługę bagażową pielgrzymów.
  12. Pan Wiesław Kowalczyk  - za niewygórowane ceny biletów powrotnych do Zambrowa.
  13. Pan Marek Kaczyński - Wójtowi z Nowych Piekut za umożliwienie postoju na terenie Remizy w Kostrach Noskach i Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach.
  14. Pani Anna Jankowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kostrach Noskach - za życzliwe i gościnne przyjęcie pielgrzymów na postój.
  15. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach - za życzliwe i gościnne przyjęcie pielgrzymów na postój.
  16. Policja w Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem - za czuwanie nad bezpiecznym przejściem pielgrzymki.
  17. Pan Kazimierz Dmochowski - Wójt Gminy Zambrów - za umożliwienie postoju na terenie Szkoły Podstawowej w Laskowcu.
  18. Pan Waldemar Jeziorowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Laskowcu - za życzliwe przyjęcie pielgrzymów na postój.
  19. Pan Piotr Romanowski - za poczęstowanie pątników napojami
  20. Pani mgr farm. Magdalena Uszakiewicz - Apteka - podarowała leki dla pielgrzymkowej służby medycznej.
  21. Państwo Magdalena i Jacek Borawscy - za użyczenie samochodu firmowego i obsługę karetki pielgrzymkowej.
  22. Państwo Wiesława i Jerzy Grodzcy - za wszelką okazaną pomoc w organizacji pielgrzymki.
  23. Państwo Irena i Janusz Czajkowscy - za wszelką okazaną pomoc w organizacji pielgrzymki.
  24. Panu Stanisławowi Rykaczewskiemu - za pomoc w organizacji pielgrzymki
  25. Pan J. Strękowski - Sklep "Tronic"  na Al. Wojska Polskiego - podarował baterie do nagłośnienia pielgrzymkowego i do CB dla służby porządkowej.
  26. Marta i Tomasz Lemiesz - za opiekę medyczną

 

Wszystkim wymienionym tu i nie wymienionym Dobroczyńcom z serca Bóg zapłać.

Mariusz Feszler

Kierownik Zambrowskiej Pieszej Pielgrzymki do Hodyszewa

wraz z Zespołem Organizacyjnym

 

Organizatorzy i "weterani organizacji"  pielgrzymki do Hodyszewa
tzw. Zespół Organizacyjny - od 1996 roku.

Lp.   Imię Nazwisko Funkcja na pielgrzymce
1.   Marlena Aleksiewicz  
2.   Ania Baczewska  
3.   Ania Baczewska  
4.   Grzegorz Bauer  
5.   Paweł Bączyk  
6.   Katarzyna Bąk Szefowa Sekretariatu
7.   Milena  Bąkowska  
8.   Żaneta  Biernaczyk  
9.   Andrzej Boćkowski  
10.   Maciek  Boćkowski  
11.   Jacek i Magda Borawscy Karetka, pomoc w organizacji pielgrzymki
12.   Anna i Marta Borawska  
13.   Anna Brandt  
14.   Andrzej Brzóska  
15.   Michał i Marta Brzózko Szef Przemarszu, Szef Trasy
16.   Danusia Buczyńska  
17.   Katarzyna Bujko  
18.   Natalia Buraczek  
19.   Maja Celińska  
20.   Ewa Chojnowska  
21.   Izabela Choromańska  
22. ks. Andrzej Choromański Przewodnik Pielgrzymki
23.   Izabela Chraperyska  
24.   Renata Chrzanowska  
25.   Irena i Janusz Czajkowscy Karetka
26. ks. Artur Damiański Przewodnik Pielgrzymki
27.   Mirosława Dąbrowska  
28.   Wioletta Ewa Dąbrowska  
29.   Łukasz Dąbrowski Szef Przemarszu
30.   Tomek Dąbrowski Szef Trasy
31.   Katarzyna Derewońko  
32.   Daniel Długozima  
33.   Izabela Długozima  
34.   Agnieszka Dłużniewska  
35.   Monika Dłużniewska  
36.   Ewa Dłużniewska  
37.   Barbara Dmochowska  
38.   Joanna Dmochowska  
39.   Justyna Dmochowska  
40.   Małgorzata Dmochowska  
41.   Martyna Domin  
42.   Aneta Duchnowska  
43.   Ewa Feszler  
44.   Lech Feszler Założyciel Pielgrzymki
45. ks. Andrzej Filipkowski Przewodnik Pielgrzymki
46.   Paweł Filipowicz  
47. siostra Aneta Folkert  
48.   Kinga Franczuk  
49.   Anna Frąblewicz  
50.   Aleksander Gawrychowski Karetka (Olo)
51.   Mateusz Gąsowski  
52.   Sylwia Gieros (Zajkowska)  
53.   Julia Gnazdowska  
54.   Aleksandra Gniazdowska  
55.   Barbara Godlewscy Służba Medyczna
56.   Dorota Godlewska  
57.   Sylwia Godlewska  
58.   Ewelina Godlewska  
59.   Paulina Godlewska  
60. ks. Krzysztof Godlewski  
61.   Adam Godlewski Szef Przemarszu
62.   Magdalena Gołaszewska  
63.   Marta Gołaszewska  
64.   Maciej Gołaszewski  
65.   Magdalena Gołębiewska  
66.   Justyna Gosk  
67.   Małgorzata Gosk  
68.   Michał Gosk  
69.   Sylwia Grochowska  
70.   Wiesława i Jerzy Grodzcy Karetka, pomoc w organizacji pielgrzymki
71.   Przemysław Groszfeld  
72.   Tomasz Groszfeld  
73.   Paulina Hilarciuk  
74.   Anna Zaręba  
75.   Marlena Janasik  
76.   Magdalena Janowska  
77.   Stanisław Jasiński Lekarz
78.   Kamil Jasiński Szef Przemarszu
79.   Paweł Jasiński  
80.   Filip Jasiński  
81.   Joanna Jasionek  
82.   Izabela i Sebastian Jasko Szefowa Sekretariatu, Szef Przemarszu
83.   Joanna Kaczyńska  
84.   Ewelina Kaczyńska  
85.   Damian Kalinowski  
86.   Karolina Kamionowska  
87. ks. Piotr Kapelański Przewodnik Pielgrzymki
88. ks. Grzegorz Karwowski Przewodnik Pielgrzymki
89.   Wioleta Kazimierska  
90.   Sylewster Kiełek  
91. ks. Grzegorz Kierski  
92.   Monika Kobylińska  
93. siostra Monika Kolarz  
94.   Katarzyna Kołakowska  
95.   Agnieszka Kołakowska  
96.   Damian Kołtek  
97.   Justyna Konieczna  
98.   Jacek Konopka  
99.   Marta Konopka  
100.   Monika Konopka  
101.   Damian Konopka  
102.   Anna Konopka  
103. ks. Grzegorz Kosiorek Przewodnik Pielgrzymki
104.   Aleksandra Kossakowska  
105.   Żaneta  Kostyk  
106.   Anna Krajewska  
107.   Oliwia Kraszewska  
108.   Alicja Kulesza  
109.   Janina Kulesza Lekarz
110.   Milena Kuleszczyk  
111.   Justyna Kurpiewska  
112.   Sylwia Kurpiewska  
113.   Adam Krzysztof Laskowski  
114.   Marta Lemiesz (Pszczółkowska) Lekarz
115.   Tomsza Lemiesz  Lekarz
116.   Marta Lipińska  
117.   Kinga Lipska  
118.   Milena Lipska  
119.   Stanisław  Łapiński  
120.   Magdalena Maciejewska  
121.   Jarosław Malkiewicz  
122.   Monika Malec  
123.   Piotr  Marciniak  
124.   Katarzyna Mielnicka Szefowa Służby Muzycznej
125.   Małgorzata Mielnicka Szefowa Służby Muzycznej
126.   Kinga Mierzwińska  
127.   Mariusz Milewski  
128.   Katarzyna Mioduszewska  
129.   Darek Mioduszewski  
130.   Mariusz Mioduszewski Karetka (Miodek)
131.   Danuta   Miszczuk  
132.   Agnieszka Modzelewska  
133.   Paulina Mokrzewska  
134.   Aneta i Piotr Morozwscy  Szefowa Służby Muzycznej
135.   Małgorzata Mrozowska  
136.   Michał Mrozowski  
137.   Monika   Muc  
138.   Iwona Muczyńska  
139.   Monika Muszyńska  
140. ks. Andrzej Muzyczak  
141.   Aneta Mystkowska  
142.   Katarzyna Ogonowska  
143.   Tomasz Ogonowski  
144.   Agnieszka Ogórkowska  
145.   Dawid Ogrodnik  
146.   Agnieszka Ołdakowska  
147.   Magdalena Ostrowska  
148.   Adrian Ostrowski  
149.   Paweł Pawlak Szef Porządkowych Bazy
150.   Ewa Pawlak  
151.   Anita Pawłowska  
152.   Paweł Piątkowski  
153.   Wioletta Pilniakowska  
154.   Mateusz Płotczyk  
155.   Ela Połejko  
156.   Damian Ponichtera  
157.   Paulina Przybyła  
158.   Jacek Raciborski Karetka
159.   Mariusz Radzikowski  
160.   Karol Rek  
161. ks. Dawid Rosiński Przewodnik Pielgrzymki
162.   Marek Rutkowski Założyciel Pielgrzymki
163.   Beata Rykaczewska  
164.   Stanisław Rykaczewski Chorąży Znaku
165.   Marek Rytel  
166.   Mateusz Sadowski  
167.   Joanna Sagińska  
168.   Marzena Saniewska  
169.   Cezary Sarnacki  
170.   Małgorzata Sasinowska  
171.   Rafał Skaradziński  
172.   Piotr Skawski Szef Służby Porządkowej
173.   Klaudia Składowska  
174.   Wojtek Staniczak  
175.   Paulina Stencel  
176.   Daria Stępień  
177.   Magdalena Szabłowska  
178.   Milena Szabłowska  
179.   Ewa Szafulera  
180. ks. Robert Szulencki Przewodnik Pielgrzymki
181. ks. Lech Szymczyński Przewodnik Pielgrzymki
182.   Mateusz Świerżewski  
183.   Mateusz Targoński  
184.   Damian Tomaszewski  
185.   Marta Tracikowska  
186.   Emilia Truchel  
187.   Daniel Trzaska  
188.   Agnieszka Tyborowska  
189.   Ewa i Grzegorz Tymińscy małżeństwo wspierające nas w USA
190.   Jarosław Tymiński Szef Porządkowych Bazy
191.   Małgorzata Tyszko  
192.   Mateusz Tyszko  
193.   Adrianna Urbanek  
194.   Łukasz Urbanek  
195.   Krystian Urbanek  
196.   Anna Walczuk  
197.   Łukasz Wądołowski  
198.   Dominika Werpachowska  
199.   Emilia Wiśniewska  
200.   Damian Włodkowski  
201.   Łukasz Włodkowski  
202.   Marcin Włodkowski  
203.   Justyna Wnorowska  
204.   Robert Wnorowski  
205.   Katarzyna Woroszyn  
206.   Izabela Woźnica  
207.   Anna Wróblewska  
208.   Andrzej Wyszomierski Karetka
209.   Michał Wyszomirski  
210.   Ewa Zalewska  
211.   Sylwia Zalewska  
212.   Marta Zalewska  
213.   Marlena Załuska  
214.   Anna Zaniewska  
215.   Adam Zaremba  
216.   Beata Zaremba  
217.   Tomasz Zaremba  
218.   Beata Zaremba  
219.   Anna Zaremba  
220.   Jarosław Zaręba  
221.   Beata Zaręba  
222.   Marek Zdrodowski Lekarz
223.   Sylwia Zdrojewska  
224.   Michał Zdunek  
225.   Magdalena Żulińska  
226.   Marysia Żulińska  
227.   Damian Żuliński